Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok

Sport
07.06.2023
14 min

Finále Evropské konferenční ligy už tento týden v Praze!

🏆Už tento týden proběhne finále Evropské konferenční ligy, které bude hostit Praha! ⚽
Sport
23.02.2023
11 min

Průvodce Konferenční ligou 2022/23: informace, týmy, online stream

V základních skupinách letošního ročníku Konferenční ligy bude mít český fotbal díky Slavii a Slovácku dvojnásobné zastoupení.
Sport
25.05.2022
9 min

Evropská konferenční liga 2021/22: informace, rozlosování, přenosy

Evropská konferenční liga (zkráceně EKL) je novou mezinárodní evropskou klubovou ✔️ soutěží pořádanou UEFA. Její první ročník se odehraje v sezóně 2021/22.
Sport
17.03.2022
7 min

Slavia odcestovala do Lince pro postup do čtvrtfinále Konferenční ligy

Slávisté se dnes večer v St. Pöltenu představí v odvetě osmifinále Konferenčí ligy proti Linci. Po domácím vítězství 4:1 budou chtít zvládnout i odvetné utkání a probojovat se mezi nejlepších osm.
Sport
10.03.2022
7 min

Slavii trápí absence. Potvrdí proti Linci roli favorita?

Fotbalisté pražské Slavie dnes vpodvečer rozehrají první osmifinálové utkání Konferenční ligy proti rakouskému Linci. Do dvojzápasu vstupují jako favorit.
Sport
24.02.2022
5 min

Sparta potřebuje v Srbsku zvítězit

Fotbalisté pražské Sparty před sebou mají náročný úkol. V Bělehradu se proti domácímu Partizanu pokusí otočit nepříznivý výsledek z prvního utkání, ve kterém podlehli svému soupeři 0:1.
Sport
23.02.2022
7 min

Slavii stačí k postupu remíza. Hrát na ni by se však nemuselo vyplatit

Fotbalisté pražské Slavie nastoupí do odvety proti Fenerbahce s jednogólovým náskokem. K postupu do osmifinále Konferenční ligy jim tak stačí i remíza.
Sport
17.02.2022
8 min

Sparta se po pěti letech představí v jarní fázi evropských pohárů

Sparta se v jarní části evropských pohárů představí po dlouhých pěti letech. Jejím soupeřem v dvojzápase o osmifinále Konferenční ligy bude vedoucí tým srbské ligy FK Partizan.
Sport
17.02.2022
8 min

Slávisté se v předkole Konferenčí ligy představí na horké turecké půdě

Jako první z českých týmů zasáhne do play-off o osmifinále Evropské konferenční ligy Slavia. Tu čeká bouřlivá atmosféra tureckého Fenerbahce.
Sport
13.12.2021
7 min

Rozlosování Konferenční ligy: Sparta proti Partizanu, Slavii čeká Fenerbahce

Dnešní los Konferenční ligy ve švýcarském Nyonu rozhodl o soupeřích pro Spartu a Slavii. Letenský tým nastoupí k prvnímu zápasu proti Partizanu 17. února doma na Letné, zatímco sešívané čeká první zápas proti Fenerbahce na horké turecké půdě.
Sport
10.12.2021
3 min

Tottenham, Leicester, nebo PSV Eindhoven? Možní soupeři pro pražská S

České fotbalové kluby Sparta a Slavia Praha se dozví jméno svého soupeře v pondělí 13. prosince, kdy proběhne od 14:00 los vyřazovací fáze Konferenční ligy.
Sport
09.12.2021
5 min

Jablonec zabojuje v Kluži o postup, osud však nemá pouze ve svých rukách

Ve hře o postup do play-off Konferenční ligy je kromě obou pražských „S“ stále také Jablonec. Severočeši však nesmí v Kluži prohrát a zároveň potřebují pomoc Alkmaaru.
Sport
09.12.2021
5 min

Slavii stačí v posledním kole Konferenční ligy remíza, hrát však bude na vítězství

Slavia se dnes v zápase o všechno představí na Olympijském stadionu v Berlínu proti Unionu, aby před ním uhájila druhé místo zaručující play-off Konferenční ligy.
Sport
25.11.2021
6 min

Postup jako světlo na konci jabloneckého tunelu

Druhý český zástupce v Evropské konferenční lize Jablonec dnes změří síly s nizozemským Alkmaarem. V případě vítězství se může výrazně přiblížit postupu do jarní fáze.
Sport
25.11.2021
7 min

Slavia se pokusí vrátit Feyenoordu porážku a přiblížit se jarní fázi poháru

Důležitý souboj o postup do jarní fáze Konferenční ligy má před sebou Slavia, která vyzve Feyenoord Rotterdam, se kterým před dvěma měsíci prohrála 1:2.
Sport
04.11.2021
5 min

Slavia Praha - Maccabi Haifa (Evropská konferenční liga, 4. 11., 21:00)

Slavia se ve večerním zápase Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa pokusí udržet naději na první místo. K tomu potřebuje zvítezit.